BAZAR NÁBYTKU

Vybavte si interiér nábytkem, který žije!

Chybí vašemu interiéru život? I přesto, že v něm denně trávíte spoustu času vám připadá jako starý a zapšklý muž bez jiskry v oku? Tak to je načase mu pustit život žilou,  vybavit ho nábytkem, který žije! Ano i nábytek může mít duši. Zejména ten, který už má něco za sebou a může vyprávět. Nábytek z bazaru!

Nové kusy nábytku versus ty již použité

Ještě nedávno by většina mladých generací nad křeslem po babičce převrátila oči v sloup -  „ takový krám, že mám vzít do svého interiéru?“ Dnes by se po onom křesle jen zaprášilo. Nábytek po našich babičkách je často vyveden v rustikálním stylu, který je čím dál tím více aktuální. A i přesto, že si dnes do interiéru můžete pořídit fungl nové kousky rustikálního nábytku, mnohem cennější jsou ty již použité. Ty, které v sobě ukrývají minulost i několika generací před vámi - ony živé kousky. A proto, když dáte ono zaprášené křeslo po babičce zrestaurovat, bude nejpravděpodobněji tím nejobdivovanějším kusem nábytku ve vašem interiéru, vedle kterého bude i ta nejmodernější sedací souprava vypadat jako jeho méně pěkná sestra.

Kožená sedací souprava rustikální bazar

Rustikální styl, návštěva z minulosti

Odvážný svou jednoduchostí a drzý svou skromností vstupuje rustikální styl do našich interiérů. Návštěva z minulosti? Možná! Oproti minulé doby najdete rustikální styl stále častěji i v srdcích velkých měst, ne jen na venkově v prostě vybavených chatkách a chalupách. Rustikální styl se zkrátka rozhodl ukázat moderně vybaveným sestavám nábytku, které z výrobních linek vycházejí možná až příliš rychle, zač je toho loket. Rustikální nábytek vypadá poctivě, evokuje dobu našich babiček, kdy se také všechno poctivě dělalo. A proto jestli narazíte na šatní skříň po babičce, tu poctivou z masivu, rozhodně ani chvíli neváhejte a pozvěte ji do svého interiéru. Oproti dnešnímu, spíše virtuálnímu světu v něm bude vypadat tak opravdově.

Pro nábytek do bazaru?

Možná si říkáte, chci nábytek s duší. Ale kde ho sehnat, když je už půda skrz na skrz prolezlá?  A co nakoupit nábytek z bazaru? Bazar Holland nabízí použitý masivní nábytek z Holandska a Německa za rozumnou cenu. Živý nábytek pro svůj interiér v něm můžete nakoupit i vy. Nábytek z masivu zraje jako víno, jak schne mění svou barvu, přitom si zachovává svou pevnost a dlouhou životnost. Proto nemusíte mít strach, že komoda, kterou používal někdo před vámi bude zbožím druhé jakosti. Právě naopak! Stejné vlastnosti a vzhled masivního dřeva jen s bohatší minulostí, ale zato za dobrou cenu si můžete užít jen v případě, že si pořídíte nábytek z bazaru. Za ten nový, masivní a rustikální si zaplatíte několikanásobně více.

Rustikální komoda z bazaru

Jaké jsou výhody nábytku z bazaru?

Jak často nakupujete v bazaru? Že elektroniku a oblečení běžně? No vidíte. Bazary znamenají značnou úsporu peněz a ne jinak je tomu i u bazaru s nábytkem. Velkou výhodou bazaru Holland je profesionalita a péče jak o nábytek, tak o zákazníka. Nábytek je dovezen  z Německa a Holandska. Než se ocitne v nabídce, projde drobnými úpravami, které mu opět vrátí jiskru. Oceníte i fakt, že si z rozsáhlé nabídky webu můžete vybrat rustikální nábytek v pohodlí vašeho domova. Není problémem nechat si sehnat nábytek na míru do vaší ložnice nebo obývacího pokoje. Co se týče jednotlivých kusů nábytku  z bazaru, tak jsou velice originální, elegantní a praktické. Vybrat si můžete skříně, komody, sedací soupravy, hodiny, psací stoly, vitríny a další nábytek s nálepkou BAZAR.

Hledáte sedačku, sháníte skříň?

Rustikálně vyvedené kusy nábytku z Holandska a Německa vzbudí ve vašem interiéru rozruch. Nemůžeme je však hodnotit jen po jejich vzhledové stránce. Vždyť jsou i velmi praktické. Tak třeba skříně z bazaru jsou velice prostorné, a proto se do nich vleze spousta vašich věcí. Sedačky z bazaru jsou pak pohodlné a taktéž prostorné, proto na ně můžete pohodlně usadit všechny vaše návštěvy. A praktickou stránku mají i další kusy nábytku z bazaru. Krom toho sedačku nemusíte potřebovat jen do vašeho obývacího pokoje, nýbrž i pracovna je místem, kde může přijít vhod. Stejně jako šatní skříň z bazaru, které to bude slušet stejně v předsíni jako v ložnici.

Tiše, nábytek k vám promlouvá

Propadli jste kouzlu nábytku z bazaru? Tak si to představte! Sedíte v sedačce a užíváte si maximální pohodlí, které vám rustikální kožená sedací souprava může nabídnout. K tomu vám rytmicky přitakávají stojací bicí hodiny z Holandska a vaši knihu, kterou zrovna čtete, osvětluje lustr v rustikálním provedení. Taková rustikální pohodička, že?  Ale od řádků vaší knihy vás každou chvíli něco odtrhne. Co asi?  Přestanete číst a jen posloucháte...všechen ten nábytek kolem vás mluví, spíše šeptá. Tiše, ale srozumitelně. Gratulujeme! Váš interiér ožil. 

Admin